Akvárium

Iskolánkban egyre markánsabban jelenik meg az öko-profil. Ennek legújabb eleme az a gyönyörű, korszerűen és praktikusan felszerelt akvárium, melyet a Zoodom Hungary Kft. telepített és tart karban a bejáratnál, a portával szemben. A medencében Délkelet-ázsiai életközösséget mutatunk be, vagyis a halak mind Indonéziából, a Távol-keleti szigetek vizeiből származnak. Az akvárium lakói – a gyöngygurámik, a szumátrai díszmárnák (csíkos és fekete színváltozat), a Schubert díszmárnák és a moszatevő márnák – már megszokták új helyüket, élénken úszkálnak a sziklák és a növények között.

Az együttműködés értelmében az iskola feladata mindössze a halak táplálékának biztosítása és etetése, minden mást (betelepítést, tisztítást és karbantartást) a Zoodom szakemberei végeznek. És még egy örömhír: a Budai Nagy Antal Gimnázium minden tanulója és dolgozója (ha ezt diák-, vagy pedagógus-igazolványával bizonyítani is tudja – 10% kedvezménnyel vásárolhat a Zoodom Hungary Kft. bármely üzletében. A legközelebbit a Camponában találhatjuk…
www.zoodom.hu