Szeretettel gratulálunk!

A Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteménye által meghirdetett "Múzsák Hollywoodban" c. versenyen
az összetett versenyen 8-10. korosztályban
III. helyezést ért el a Titánok csapata,
a pályaművek versenyen 8-10. korosztályban
II. helyezést ért el a Titánok csapata.

A Titánok csapat tagjai:
DANKA LILÁNA, DEÁK ESZTER, FEHÉR MÁTÉ, JANCSURÁK MOLLI, VÁRPALOTAI EMMA, VERES GRÉTA (7.b osztály)
JAKAB ESZTER GYÖNGYI, KNYESKÓ ANETT, KOVÁCS ZILLE PANNA, LUKÁCSI BENEDEK, MADARAS RÉKA JUDIT, SZÉL TAMÁS, VARGA RÉKA, ZÁHORSZKY BORBÁLA ZSÓFIA (10.b osztály) és SZABÓ PÉTER (10.d osztály)

A felkészítő tanáruk: Asbolt Olivér
(2018. június)




A XXII. Kerületi 7. osztályos Fizika csapatversenyen
I. helyezést ért el:
KOSITZKY HENRIK (7.b) és SZABÁRA DÁVID ISTVÁN (7.b)

Felkészítő tanáruk: Sigmond Gábor
(2018. május)




A Zrínyi Ilona Matematikaverseny Budapest (VI. Dél-Budai körzet) körzeti fordulóján a 7. osztályosok közül
V. helyezést ért el: MÜLLER DÁVID (7.a); VI. helyezést ért el: KOSITZKY HENRIK (7.b)
Felkészítő tanáruk: Kissné Prim Beáta




A Hevesy György Kémiaverseny kerületi fordulója gimnázium kategóriában
II. helyezésért ért el:
MÜLLER DÁVID 7. a osztályos tanulónk.
Felkészítő tanára: Szalai Beáta.
(2018. február 28.)




A kerületi Német Szövegértési Versenyen II. helyezést ért el:
SZÁNTAY ANTAL 10.c osztályos tanulónk.
A kerületi Német Szövegértési Versenyen III. helyezést ért el:
NÁRAY ÁRON 10.c osztályos tanulónk.
Felkészítő tanáruk: Szépvölgyiné Falvai Eszter
(2018. február 28.)




A XXII. kerületi vers- és prózamondó versenyen
I. helyezést ért el:
MÜLLER DÁVID 7.a osztályos tanulónk.
Felkészítő tanára: Hegoczki Imre Tibor.
(2018. február 20.)




A XXII. kerületi vers- és prózamondó versenyen
különdíjban részesült:
MÜLLER LISA 7.a osztályos tanulónk.
Felkészítő tanára: Hegoczki Imre Tibor.
(2018. február 20.)




A Bolyai Matematika Csapatversenyen (2018. október 25.) a Budapest Dél-Budai régióban
a 7. évfolyamos gimnazisták között
II. helyezést ért el a Matekzombik csapat (7.b):
KOSITZKY HENRIK, NYERGES-BOGNÁR BALÁZS, SZABÁRA DÁVID, VÁRADI LEVENTE
Felkészítő tanáruk: Kissné Prim Beáta

a 8. évfolyamos gimnazisták között
V. helyezést ért el a Léder csapat (8.b):
CSATÁRI LEVENTE, LÉDER ÁDÁM, STAHL MARCELL, VALENTIN ÁDÁM
Felkészítő tanáruk: Szász Péter




A 2017. október 7-ei FUTAFOK versenyen elért eredményeink:
Csapatversenyben II. helyezést értek el:
FLACH DÓRA 8.b, KOVÁCS DOMINIK 11.c, SZABÓ NOÉMI 9.b és WAHL ZOLTÁN 10.d osztályos tanulóink.
Egyéni versenyben I. helyezést értek el:
VERES GRÉTA 7.b osztályos tanulónk és MÜLLER DÁVID 7.a osztályos tanulónk.
Egyéni versenyben III. helyezést értek el:
FLACH DÓRA és PÓCSFALVI ZSÓFIA 8.b osztályos tanulóink.